Događaji

Odaberite filter dešavanja
Select event type to filter by
Ponedeljak Januar 07, 2019

Ispit iz Rendgenologije i fizikalne terapije i Radiologije-deo ispita iz Rendgenologije održaće se u sledećim terminima:

TEST 21.01.2019. u 15.30h
PRAKTIČNI 21.01.2019. u 17.00h
USMENI 22.01.2019. u 16.00h

NAPOMENA: Mole se studenti da potvrde izlazak na ispit sa naznakom koji deo se polaže na mail: annamariagalfi@gmail.com

Ispit iz Radiološke i ultrazvučne dijagnostike održaće se u sredu, 23.01.2019. u 16h u sali H-54.

NAPOMENA: Mole se studenti da potvrde izlazak na ispit sa naznakom koji deo se polaže na mail: annamariagalfi@gmail.com

Ispit će se održati u četvrtak, 24.01.2019. u 16.00h u sali H-54.
NAPOMENA: Mole se studenti da potvrde izlazak na ispit na mail: annamariagalfi@gmail.com

Ponedeljak Januar 14, 2019

SUDSKA VETERINARSKA MEDICINA I ZAKONSKI PROPISI

u DECEMBARSKOM roku održaće se 25.01.2019. god. u 9h.

Ispit će se održati u petak, 25.1.2019. sa početkom u 10 časova (za studente koji su predmet slušali 2010/11 i kasnije odbrana izveštaja sa prakse je od 9 časova).

Izveštaje sa prakse (samostalno napisane!) poslati u elektronskoj formi na blagojevic.bojan@polj.uns.ac.rs najkasnije 22.1.2019.

NUTRITIVNA PATOLOGIJA
21.01.2019. 10h H-12
28.01.2019. 10h H-12

OPŠTA PATOLOGIJA
22.01.2019. 10h H-12
29.01.2019. 10h H-12

OBDUKCIJA
23.01.2019. 9h H-12
30.01.2019. 9h H-12

SPECIJALANA PATOLOGIJA
23.01.2019. 10h H-12
30.01.2019. 10h H-12

NAPOMENA: Na ispit mogu da izađu studenti koji su prijavili ispit i koji su ispunili sve predviđene obaveze!!!! Za obdukciju poneti beli mantil i hirurške rukavice!!!!!

Utorak Januar 15, 2019
Početak15.01.2019 11:29

INFEKTIVNE BOLESTI ŽIVOTINJA 1

BOSIĆ MILENKO 5

VETERINARSKA EPIDEMILOGIJA

RADIĆ GORDAN 9
DIMITRIJEVIĆ MILOŠ 7
JOVIČIĆ SAŠA 5

Ispit iz predmeta Bolesti kopitara će se održati u januarskom ispitnom roku 16.1.2019. i 23.1.2016. po sledećem rasporedu:

Test u 9h H54
Usmeni u 10 H54

Sa predmeta.

Ispit 24. januara u 09.00 u sali H-52

Utorak Januar 22, 2019
Početak22.01.2019 14:23

ZARAZNE BOLESTI ŽIVOTINJA I BOLESTI PČELA

PUTIĆ ZORAN 5

ZARAZNE BOLESTI ŽIVOTINJA

RAŠOVIĆ MARKO 5

INFEKTIVNE BOLESTI ŽIVOTINJA 1

BRANKOV MARA 7
ZELJOVIĆ IVAN 7
KOJIĆ KOSTA 7
GAJINOVIĆ BRANISLAVA 6
VASILJEVIĆ UROŠ 6
VARGA NIKOLETTA 5

INFEKTIVNE BOLESTI ŽIVOTINJA 2

RAKIĆ MERIMA 7
MUČIBABIĆ SARA 6
BAŠIĆ PALKOVIĆ LIDIJA 5
VLAOVIĆ BORIS 5
AREŽINA MIŠO 5

OPŠTA EPIDEMILOGIJA

PETKOVIĆ ANDRIJA 7
ERCEG BRANISLAV 7

VETERINARSKA EPIDEMIOLOGIJA

MITROVIĆ JANA 9
BELIĆ MARIJA 5
PERIĆ DAMJAN

Ispit će se održati 22. januara i to:
Praktični deo: u H-15/IV, u 10h
Usmeni deo: u H-9/IV, u 11h

Ispit će se održati 22 januara u 12h.

Syndicate content